Kontakta oss!

Har du någon fundering? En idé, tanke eller kanske en offertförfrågan. Tveka inte att ta kontakt med oss!


Ditt namn (obligatorisk)

Ditt telefonnummer (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Beskriv ditt ärende

Kontaktpersoner

Erika B Wikström
Verksamhetschef
0910 – 73 84 58
erika@folkparkenskelleftea.se

Lina Björk Larsson
Sälj/Marknadskoordinator
0910 – 73 84 51
lina@folkparkenskelleftea.se

Carola Glas
Reception/bokning
0910 – 73 84 50
carola@folkparkenskelleftea.se

Carolina Norberg
Husvärd
0910 – 73 84 52
carolina@folkparkenskelleftea.se

Inglis Wallgren
Kökschef
0910 – 73 84 55
inglis@folkparkenskelleftea.se

Rita Lundmark
Husvärd/Städ
rita@folkparkenskelleftea.se

Thorvald Pettersson
Vaktmästare
0910 – 73 84 57
thorvald@folkparkenskelleftea.se

Per Gustavsson
Vaktmästare
0910 – 73 84 53
per@folkparkenskelleftea.se

Pelle Pettersson
Vaktmästare
0910 – 73 84 54
pelle@folkparkenskelleftea.se

Folkparken Skellefteå
Mossgatan 28
931 70 Skellefteå

0910 – 101 62

info@folkparkenskelleftea.se
www.folkparkenskelleftea.se

Inomhus

…………………………………………………………………..

Utomhus

…………………………………………………………………..

Våra lokaler

…………………………………………………………………..

Kalender

…………………………………………………………………..

Om oss

…………………………………………………………………..

Kontakt

…………………………………………………………………..

 Facebook

…………………………………………………………………..

 Instagram

…………………………………………………………………..

© Folkparken Skellefteå